Formularz rezerwacyjny

  * pole wymagane

  Do góry

  Imprezy okolicznościowe

  Zespół Restauracji U Barssa

  Zespół Restauracji U Barssa ma ogromne doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych – od wesel i rodzinnych przyjęć przez cocktail party po korporacyjne konferencje. Nasz serwis cateringowy zapewnia różnorodne menu, wykorzystując zdrowe i świeże produkty. Dba również o gustowną oprawę. Organizujemy przyjęcia i spotkania w naszych wnętrzach. Restauracja dysponuje dwoma salami na 90 miejsc.

  Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt: email biuro@ubarssa.pl

  Wesela

  Dzień wesela jest dniem niezwykłym, dlatego chcemy uczynić go niezapomnianym dzięki znakomitej oprawie. Nasz doświadczony zespół profesjonalistów pomoże zrealizować Państwa marzenia. Szef kuchni przygotuje unikalne połączenie dań i napojów, które odzwierciedli Państwa upodobania. Każdy aspekt tego doniosłego wydarzenia zaplanujemy z troską, uwagą oraz dbałością o szczegóły.

  Przyjęcia firmowe

  Organizacja przyjęcia firmowego wymaga sporego doświadczenia, które zespół Restauracji U Barssa posiada. Profesjonalne doradztwo, znakomita obsługa i smaczne menu pomogą stworzyć atmosferę, pozwalającą Państwu i Państwa pracownikom na swobodną integrację, nieskrępowany niczym odpoczynek, dobrą zabawę i odczucie satysfakcji z wykonanej pracy.

  Komunie i chrzciny

  To wyjątkowe wydarzenia w życiu dziecka i okazja do celebrowania w gronie najbliższych. Pomożemy je uczcić w odpowiedni sposób. Zdejmiemy z Państwa barków ciężar przygotowań, aby mogli się Państwo skupić na duchowym wymiarze tych podniosłych i ważnych dla rodziny chwil.

  Biznes lunche

  Zapraszamy do naszej restauracji na lunche biznesowe. To dobre, sprawdzone miejsce – ekskluzywne, niezatłoczone i profesjonalne.

  Wyrafinowane potrawy i eleganckie wnętrza podkreślą prestiż Państwa firmy. Dyskretna, sprawna obsługa zapewni komfort spotkania, poczucie prywatności oraz swobodę prowadzonych rozmów. Państwa uwaga będzie się mogła skupić wyłącznie na sprawach biznesowych.